TOAD

Hotellis on kokku 118 hotellituba, millest 42 tuba asuvad hoone uues osas ning 76 värskelt renoveeritud tuba vanas tiivas, nende hulgas toad allergikutele ja erivajadustega inimestele. Maja eraldi tiivas paikneb 6 hosteltüüpi tuba.

Klassikalise sisekujundusega heledates toonides ühekohalised toad paiknevad hotelli kolmel korrusel ning on vaatega Ahhaa Teaduskeskusele.

Klassikalise sisekujundusega heledates toonides kahekohalistes tubades on üks lai voodi (double) või kaks eraldi voodit (twin).

Avarad ja kaasaegse sisekujundusega superior toad asuvad hotelli uues osas 3. ja 4. korrusel. Tubasid on võimalik tellida eraldi vooditega (twin) või laia voodiga (double).

Deluxe tuba on Teie parim valik, kui soovite avarat ja kaasaegset vanniga hotellituba, kus on kõik olemas.

Mugavustega peretubades on kas kolm üheinimese voodit või lai kaheinimesevoodi (double) ja üheinimesevoodi. Tuppa on võimalik paigutada 1 lisavoodi.

Mugavustega peretubades on kaks eraldi voodit (twin) ja üks diivanvoodi. Toad asuvad enamasti hotelli teisel korrusel ja mahutavad kuni 3 ööbijat.

Hotellis on olemas tuba erivajadustega ööbijale, mis asub 3.korrusel ja on liikumise hõlbustamiseks liftide vahetus läheduses.

Maja eraldi tiivas asuvad 6 hostelituba, mis mahutavad 1 – 4 ööbijat. Tubades on üheinimesevoodid.