Tule veeda koos perega üks pöörane nädalavahetus Tartus! Kui olete juba mõnda aega soovinud koos perega midagi põnevat koos teha, siis on see pakett mõeldud just Teile. Pakume võimalust koos perega avastama minna teaduskeskust AHHAA ja Eesti Rahva Muuseumi

Võtke aeg maha ja nautige aega koos kõige kallimatega. Et luua parimaid mälestusi, pakume selle paketi raames kogu perele Deluxe pääset vingesse VSpa spaa keskusesse ja mõnusat majutust hotell Tartus.

Hotell Tartu ootab kõiki peresid vahvale puhkusele heade mõtete linnas, kombineerides omavahel põneva muuseumikülastuse ja lõõgastavad spaa-naudingud.
Meeleolukas aeg koos kallimatega ootab Sind!

Kui olete mõelnud külastada ka kaugemaid ilusaid Eestimaa paiku, siis on see pakett mõeldud Teile.  Pakume võimalust koos perega avastama minna Palamuse muuseumi ja Elistvere loomaparki.

Heade mõtete linnas Tartus on palju uusi ja vanu huvitavaid kohti, mida perega kindlasti külastada tasub. Pakume head võimalust Teie jaoks huvitavad kohad ise välja valida ja kombineerida endale sobivaim perepakett.

Sinu lähedus… Su naeratus – see on see, mis paneb mu südame õnnest rõkkama ning mu silmadesse ilmub rõõmuhelk. Sinu kallistused, mis nii soojad… Sinu embuses nii turvaline, kindel paik. Sinuga koos maailm peatub ning siin hetkes oleme vaid me kaks.

Kui puhkus, vaikus ja saun on sõnad, mida sa ammu kuulnud pole, kuid ühte lausesse sobivad nad sinumeelest imehästi, siis teekond meelirahustava õhtu poole koos kaaslasega algabki siit. Hubases jõevaatega saunakeskuses saate luua uusi mälestusi ning tuletada meelde kõike head, mis on juba möödunud.