PAI kaart

ARMAS PAI KAARDI OMANIK!

Suured tänud kogu hotellipere poolt, et oled valitseva pingelise aja jooksul andnud endast kõik ja rohkemgi veel!

Kõikidele PAI kaardi omanikele pakume majutust koos lõõgastavate lisadega, mis tavapärases majutuspaketis ei kajastu – hommikumantlid & sussid toas, piiramatu saunakeskuse külastus lahtioleku aegadel ning tervitusjoogid saunakeskuse baarist. Tule kaaslase, sõbra või perega!

Broneeringu saad hõlpsasti vormistada meie kodulehel, klõpsates lehekülje allservas olevat “Broneeri” nuppu. Vali endale sobiv toatüüp ja lisa “Erinõuded” lahtrisse, et oled PAI kaardi omanik – siis teame Su numbrituba pakkumisele vastavalt ette valmistada. Tuba on võimalik broneerida ka helistades +372 731 4300 või kirjutades sales@tartuhotell.ee. Palun anna meie toredatele administraatoritele teada, mis summas PAI kaarti realiseerida soovid. PAI kaardist ülejääv summa tuleb tasuda kohapeal sularahas või kaardiga. PAI kaarti boonused kehtivad ühele broneeritavale toale.

PAKKUMINE KEHTIV KUNI: 31.03.2022

BRONEERIMISE MEELESPEA!

Vahendaja kaudu tehtud broneeringutele pakkumine ei kehti (Booking.com, Hotelliveeb.ee jt). Palume PAI kaardi rakendamiseks broneering vormistada hotelli kodulehel või telefoni/meili teel.

Saunakeskuses on kohustuslik kanda plätusid. Kui te ei soovi oma plätusid kaasa võtta või ununevad need koju, on paketis olevad sussid võimalik plätude vastu vahetada. Vahetussoovist palume teavitada administraatorit.

Saame aru, et ootamatuseid võib elus ette tulla! Broneeringut on võimalik tühistada saabumispäeval kuni 18:00. Anna meile oma tühistamissoovist teada kas meili teel või helista +372 731 4300.

Sisseregistreerimine hotelli algab 14:00 ja väljaregistreerimine on kuni 12:00. Kui soovite varem saabuda või hiljem lahkuda, palume ühendust võtta hotelli vastuvõtuga.

HOMMIKUMANTLID & SUSSID

Parima lõõgastuse nautimiseks leiad saabumisel toast hommikumantlid ja sussid – nendega saad mõnusalt otse toast hotelli saunakeskusesse!

SAUNAKESKUSE PÄÄSE

Pakume PAI kaardi omanikele piiramatut saunakeskuse kasutust lahtiolekuaegadel. Hommikusaun on avatud E-R 07:30-10:30, L-P 08:00-11:00. Õhtusaun on avatud E-R 17:00-22:00, L-P 14:00-22:00.

TERVITUSJOOGID

Saunakeskuse kuumust aitab leevendada jahutav tervitusjook saunakeskuse baarist. Valikus on karastusjoogid, kergemad alkohoolsed joogid ja jäätisekokteilid.